Ubytování

Ubytování pro naše hosty je připraveno ve zcela nově postaveném rodinném pensionu . Pension je postaven z pískovce, který se těží přímo v obci Vojice a je charakteristický pro stavební styl celého kraje. Jeho provedení s kombinací dřeva mu dává svůj osobitý styl a krásně tak zapadá do místní přírody.

K dispozici jsou 4 apartmány pro 1-5 osob. Apartmány jsou vybaveny vlastní moderní kuchyní s plným vybavením, sociálním zařízením, sprchovým koutem, televizí a wifi připojením.

Každý apartmán má vlastní ložnici, obývací část, prostornou kuchyň a předsíň s vestavěnými skříněmi. Apartmány jsou vybaveny dostatečnými úložnými prostory.

Pro hosty je k dispozici stylová společenská místnost, která se nachází v suterénu pensionu. Prostory místnosti jsou vhodné k rodinným oslavám, večernímu posezení či ke společenskému večeru s dětmi. Místnost je vybavena velkoplošnou televizí, barem s možností čepování točeného piva, moderní kuchyní a sociálním zařízením.
Prostory místnosti je možné rezervovat pro soukromé akce (rodinné oslavy, silvestr....).
K prostorám patří i venkovní posezení.

U apartmanu je krasny venkovni bazen a pergola s grilem a posezenim.

Pro nase nejmenesi hosty je zde detske hriste s piskovistem, houpackami a klouzackou a predevsim male slecny urcite oceni dreveny domecek s detskou kuchynkou a dalsimi hrackami.

V zimním období zajišťujeme zabijačkové hody po předchozí domluvě!

Apartmány a společenskou místnost si můžete prohlédnou v sekci fotogalerie.

Na pensionu jsou k zapůjčení společenské hry.
Pro čtenáře je k dispozici knihovna s beletrickou četbou a knihami pro děti.

Akce léto 2018

19.-20.5.2018 300 zatáček Gustava Havla

18.-19.8.2018 Česká Tourist Trophy — IRRC

12-16.9.2018 Jičín město pohádky http://www.pohadka.cz/

NOVĚ u nás v penzionu STOLNÍ FOTBÁLEK, PING PONG, BILLIARD :-)